Paslaugos

 

 

Mobilaus teniso korto nuomos paslauga
Dabar turnyrai, parodomieji mačai gali vykti bet kurioje sporto ar universalioje arenoje, kuri yra skirta ne tik tenisui. Su  „Rome Tennis“ persikėlimas į arenas su daugiau sėdimų vietų, geresniu apšvietimu ar infrastruktūra dabar yra paprastesnis negu bet kada. Mes galime įrengti iki 800m2 teniso kortą per maziau negu 5 valandas. 
Skaityti daugiau....

 

Dirbtinės žolės teniso kortų ir aikščių valymas ir priežiūra
Dirbtinė veja neabejotinai reikalauja mažiau priežiūros išlaidų ir gali būti naudojama daug daugiau žaidybinių valandų negu tikra žolė, tačiau negalima jos tiesiog patiesti ir palikti likimo valiai.Tinkamas rūpinimasis dirbtinės vejos aikšte užtikrina, teniso kortas būtų optimaliai naudojami patį ilgiausią įmanomą laiką ir kad klientas turėtų galimybę maksimaliai padidinti įdėtą kapitalą pailginant jo investicijų naudojimo laikotarpį.
Skaityti daugiau .....

 

Sportinių linijų bei aikštelių dažymas
Mūsų kompanija atlieka sportinių linijų bei aikštelių žymėjimo bei dažymo darbus. Jei jau sugebėjome nudažyti itin didelio tikslumo ir kokybės reikalaujančias sportinės linijas bei baudos aikšteles ir apsaugines zonas Europos krepšinio čempionato finalo sportinėms grindims, tai patikėkite – bet kurį sportinė aikštelė tikrai mūsų jėgoms. Beje, vienas svarbus niuansas: baudos aikštelės bei apsaugines zonas dažome su dažais atitinkančiais DIN 18032-2 standarto, numatančio tinkamą sportinių grindų slidumą, reikalavimus, kas yra ypač svarbu sportinėms grindims.

 
Sportinių dangų klojimas
Pasirinkus tinkamas dangas ar sportines sistemas jas būtina tinkamai pakloti. Patirtis rodo, kad sudėtingų sprendimų objektuose kokybiškai ir laiku atlikti darbus gali tik specializuotos įmonės. Mes turime patirties ir svarbiausia reikalingos kvalifikacijos instaliuoti medines, gumines bei pvc sportines sistemas, stadionų bėgimo takus, multifunkcines liejamas dangas, teniso kortus, dirbtinės žolės stadionus bei aikšteles. Darbams atlikti naudojame nuosavą, profesionalią, tam skirta įrangą. Kvalifikuoti darbininkai garantuoja savalaikį bei kokybišką darbų atlikimą.
Pasirinkite jus dominančią sportinių dangų grupę čia....
 

 Vaikų žaidimo aikštelių  ir jų dangų montavimas 
Vaikų žaidimo aikštelių montavimas ypatingo kruopštumo bei atsakingumo reikalaujantis darbas. Ir ne tik todėl, kad kai kurie žaidimo aikštelių kompleksai būna itin dideli ir sudėtingi, bet dar ir dėl to, kad tai yra susiję su vaikų saugumu, todėl visi montavimo darbai turi būti atlikti nepriekaištingai. Mūsų kompanijos darbuotojai, yra apmokyti gamintojų ir sumontuos bet kokio sudėtingumo vaikų žaidimo aikštelę, karuselė, sypynes ar kitą įrangą naudojant paruoštas arba vietoje liejamas pamatų plokštes bei paklos tinkamą vaikų žaidimo aikštelių dangą.

 

Dirbtinės žolės klojimas 
Be visų kitų sportinių dangų klojimo mes taipogi patys atliekame dirbtinės žolės klojimo darbus. Mes turime nuosavą, profesionalią dirbtinės žolės klojimo įrangą: tai ir rulonų transportavimo sporto aikštelėje įranga, įrankiai skirti rulonų siūlių bei žaidybinių linijų įklijavimui ir kas svarbiausia smėlio ir gumos granulių išbarstymo ir išlygimo mašiną. Ir visai nesvarbu, ar tai standartinio dydžio futbolo stadionas su smėlio ir gumos granulių užpildu, ar privatus teniso kortas su spalvoto smėlio užpildu, šį įranga užtikrina, kad darbai bus atlikti kokybiškai, užpildas visur bus paskleistas vienodu storiu ir bus išvengta nelygumų aikštėje, kas atsiranda kai darbai atliekami rankiniu būdų ar su tam nepritaikyta įranga.

 

Sportinės įrangos montavimas
Mes ne tik prekiaujame sportine įranga, bet ir montuojame ją. Dažnas sportinis inventorius prieš pradedant jį naudoti turi būti tinkamai surenkamas bei paruošiamas eksploatacijai. Ar tai liečia mobilių krepšinio stovų sumontavimą bei lanko aukščio reguliavimą Europos čempionatui ar Eurolygos varžyboms, ar paprasčiausių lauko futbolo vartų įbetonavimą prie vidurinės mokyklos, mūsų personalas visus darbus atlieka vienodai greitai ir kokybiškai.

 
Natūralios žolės stadionų linijų dažymas 
Ar jums yra tekę matyti kreivas, vingiuojančias futbolo stadiono linijas? Mums taip. Norite to išvengti? Mes atliekame natūralios žolės stadionų, futbolo bei kitų lauko sporto aikštynų linijų dažymą. Linija yra žymima lazerinio nivelyro pagalba valdoma mašina, todėl net esant aikštės nelygumams, kupstams ar duobėms, linijos visada išlieka tiesios it stygos. Kreipkitės į mus ir standartinio dydžio futbolo stadioną mes jums nužymėsime per kelias valandas.

 

Konsultacijos
Šiuolaikinė sporto paskirties pastatų bei statinių statyba reikalauja didelės atsakomybės bei žinių apie vartojamas medžiagas bei jų naudojimo ypatybes. Įsirenginėjant grindų dangas, o ypač sportines dangas, be abejo iškyla aibė klausimų. Idant išvengti nusivylimų grindų arba sportine danga ir papildomų investicijų ateityje būtina žinoti ką ir kur galima instaliuoti ir kaip teisingai tai atlikti. Į visus šiuos klausimus gali atsakyti tik specialistai. Mes patarsime Jums visais rūpimais klausimais dėl pagrindo paruošimo, dėl to kokias grindų dangas ar sportines sistemas ir kodėl geriausia naudoti vienose ar kitose patalpose, vietose ar objektuose, ar pasirinktos dangos atitinka joms keliamus atsparumo, dilumo, sporto medicinos bei kitus reikalavimus, kaip ilgai jos tarnaus ir ar lengvai bus prižiūrimos.

Kontaktai

Jūs galite susisiekti su mumis naudodami kontaktinę informaciją žemiau arba atsiųskite mums žinutę per mūsų pateiktą formą internete.

Perkūnkiemio g. 3, LT –12127, Vilnius
Telefonas: +370 5 230 15 56
Faksas: +370 5 232 53 39
Mob. +370 671 90 880

Email: info@tenisokortas.lt

2014 © Miestas.lt | www. tenisokortas.lt | Kitoks požiuris, UAB