Naujienos

Apie mus

Remiames laiko patikrinta sporto dangų bei įrangos gamintojų patirtimi, stengiames mokintis iš jų klaidų o ne iš savo, todėl savo klientams galime pakloti aukščiausios kokybės sporto dangas bei pasiūlyti technologiškai moderniausią sportinę įranga. 

Taipogi mes savo klientams siūlome ir visą eibę paslaugų: tai ir dirbtinės žolės stadionų bei aikštynų valymas ir priežiūra, sportinių linijų nužymėjimas ar dažymas, nesvarbu ar tai būtų natūralios žolės stadionas ar Europos čempionato krepšinio aikštelė, sportinės įrangos įrengimo bei montavimo paslaugas, bei be abejo kvalifikuotas ir išsamias konsutacijas visų sportinių dangų bei inventoriaus įrengimo klausimais. Pasitikėkite profesionalais.
Mūsų interneto svetainėje galite pamatyti mūsų siūlomų dangų bei produkcijos asortimentą. Jeigu nerandate ko ieškote, iškilo kokie nors klausimai - susisiekite su mumis ir mes pasistengsime surasti Jus dominančią prekę ar atsakyti į jums iškilusius klausimus. Čia parodytos anaiptol ne visos mūsų tiekiamos prekės bei paslaugos kurių asortimentą sudaro virš 30.000 pozicijų. Tai mūsų darbai, kuriais mes didžiuojames:

Mūsų partneriai ir klientai:

  •  

Kontaktai

Jūs galite susisiekti su mumis naudodami kontaktinę informaciją žemiau arba atsiųskite mums žinutę per mūsų pateiktą formą internete.

Perkūnkiemio g. 3, LT –12127, Vilnius
Telefonas: +370 5 230 15 56
Faksas: +370 5 232 53 39
Mob. +370 671 90 880

Email: info@tenisokortas.lt

2014 © Miestas.lt | www. tenisokortas.lt | Kitoks požiuris, UAB